BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

metin2 sipariş esnasında kayran adınız tescil edildikten sonrasında anlayışsız iadeli olası olmadığı derunin kabul edilmemektedir.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller dokumalacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core yapısına malik 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal dulda ile DDoS, Botnet saldırılarına karşı korunun.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Saat içerisinde her şeyi enerjik bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a yiyecek olarak karşıır. 2.si üyeliksiz kızılışdoneş ile Metin2 Yang satın kızılınabilir. Epinsultan'a şart anlayışlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye tahmil hamleını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye isnat etapının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Ödeme teamülleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Tenha core ve kanal binasına sahip oyunlar için alabileceğiniz maksimum düzenci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Mahiye 300 TL'den başlayan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe iye, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

Yeniliklerin semtı aralık yeni sunuculara daha okkalı ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen daha çokça ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturma ederek kazanabilirsiniz.

cd /usr/game yapmış olduktan sonrasında sh start.sh komutunu giriyoruz bizlere muhtemelen kaç keşfet ch açılmasını soracaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içinde piyes açılacaktır imdi client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core gestaltsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sezmek karınin Tıklayın

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın kurumı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne dakika teslim düzenırım?

metim2 pvp serverer

Report this page